Корзина
5 отзывов
  • Sun Beam
  • Статьи
  • У США представили першу вантажівку на водні
Контакты
Sun Beam
+38067773-38-89
+38063611-22-08
Отдел продаж
УкраинаДнепропетровская областьДнепр
Карта

У США представили першу вантажівку на водні

У США представили першу вантажівку на водні

Американська стартап-компанія Nikola Motor представила водневу вантажівку потужністю 1000 кінських сил.

     Як запевняють у компанії, на одній заправці Nikola One зможе подолати до 1200 миль, тобто майже 2000 км.

     1000-силова установка Nikola складається з двох електричних мотор-редукторів (один встановлений на передній осі, другий - на центральній, задня вісь немає приводу), паливних елементів, балонів з воднем, блока силової електроніки і літій-іонної АКБ ємністю 320 кВт-год (постачальник - Tesla) для запасу виробленої на борту енергії, у тому числі з допомогою рекуперативного гальмування. 

     Передбачається, що салон Nikola Motor матиме передню панель з гігантським сенсорним екраном на центральній консолі. 

     Автомобільний стартап планує здавати машини Nikola One у лізинг за ціною від 5000 до 7000 доларів у місяць в залежності від комплектації. Передбачається, що після оренди тривалістю у 72 місяця кліент зможе без будь-якої доплати отримати нову машину. Обновити автопарк можна буде і раніше - після пробігу у мільйон миль (1 609 344 км).

     При цьому Nikola Motor має намір побудувати на території США і Канади 364 заправочні станції і безкоштовно заправляти своїх клієнтів воднем добутим з води за допомогою сонячних електростанцій. 

     У наступному році автомобільний стартап планує розпочати будівництво заводу, який вироблятиме 50 тисяч вантажівок у рік.

     Паралельно з флагманською вантажівкою Nikola One з великим спальником, компанія планує випускати і простіший варіант - Nikola Two для водіїв, які працюють тільки вдень, - без ліжкомісця і з традиційним капотним силуетом.

     Завдяки зібраним на даний момент попереднім замовленням Nikola Motor в перспективі зможе отримати 4 млрд доларів, хоча зараз стартовий депозит за машину становить всього 1500 доларів, причому компанія готова повернути його у будь-який момент.

facebook twitter

http://ecotown.com.ua/

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...